نمایشگاه طرح ها و دستاوردهای فناورانه دریایی کشور، در آبانماه سال جاری همزمان با برگزاری سومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت برگزار خواهد شد. این نمایشگاه با حضور بیش از 50 غرفه دریایی و در مساحتی بالغ بر 2500 متر مربع با حضور فعالین عرصه دریایی کشور برگزار می گردد. شکل گیری این رویداد مهم دریایی با همکاری ارگان های دریایی، شرکت های دانش بنیان دریایی، بنیاد ملی نخبگان استان های ساحلی، سازمان شهرداری تهران و دیگر شرکت ها و ارگان های دریایی و غیردریایی و همچنین حمایت و پشتیبانی ستاد صنایع دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری میسر گردیده است.

انجمن صنفی سازندگان شناور، تجهیزات و سازه های دریایی، بعنوان یک تشکل صنعتی در راستای ارتقا دانش دریایی و معرفی دستاوردهای صنعتی کشور امسال متولی برگزاری این رویداد مهم دریایی می باشد. به همین منظور این انجمن با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ در سال جاری با ایجاد یک فضای سرپوشیده با امکانات رفاهی مناسب برای غرفه داران در مجموعه باغ موزه دفاع مقدس به ایجاد بستری برای حضور ارگان های دریایی، شرکت های دانش بنیان دریایی، دانشگاه های دریایی و غیره زده است. در این میان برای حمایت از ترویج کنندگان حوزه دریایی از تمامی استارتاپ های دریایی و کانال های فعال حوزه دریایی دعوت به عمل میاید که در این نمایشگاه بعنوان عناصر نوپای این صنعت گسترده، حضور بیابند.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر برای حضور در این رویداد مهم دریایی با دبیرخانه انجمن صنفی سازندگان شناور، تجهیزات و سازه های دریایی شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
021-86081755

قابل توجه است که تنها تا 15 مهرماه برای ثبت نام در این رویداد مهم فرصت باقی است.
 زمان برگزاری نمایشگاه : 9 تا 11 آبانماه سال 1396
 مکان برگزاری نمایشگاه : باغ موزه دفاع مقدس