خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
[فراموشی رمز توسط ایمیل]
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار داخل منو برگه ای 
اخبار > از 64 نفر به عنوان برگزیدگان سومین جشنواره "دریا مسیر پیشرفت " در مراسم افتتاحیه تقدیر شد


  چاپ        ارسال به دوست

در جریان برگزاری مسابقات بخش دانش آموزی در جشنواره دریا؛

از 64 نفر به عنوان برگزیدگان سومین جشنواره "دریا مسیر پیشرفت " در مراسم افتتاحیه تقدیر شد

از میان 3 هزار نفر شرکت کننده در بخش های مختلف نقاشی, وبلاگ, عکس، مقاله و کاریکاتور ، 64 نفر به عنوان برگزیدگان در بخش دانش آموزی معرفی شدند. 
جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت برگزیدگان خود را در بخش های مختلف نقاشی، وبلاگ، مقاله علمی پژوهشی، ابداعات و اختراعات همجنین کاریکاتور، ماکت عکاسی و فیلم کوتاه  شناخت.


برگزیدگان در بخش نقاشی
برديا افشار، نارگل سادات رسول زاده، کوروش حقیقی در مقطع اول ابتدایی توانستند در بخش نقاشی به ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دهند. همچنین در مقطع دوم ابتدایی شایان روحی لمراسکی، نگار رودباری فرد و شمینا غیاثوند نیز به ترتیب رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.


برگزیدگان در یخش وبلاگ
در بخش وبلاگ پس از ارزیابی های صورت گرفته در بخش دانش آموزی هستی زندیه، ریحانه هادی پور و امید کریمی به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند. همپجنین در همین بخش در مقطع دوره دوم متوسطه مینو علی قوچی، کیمیا نادری و ملیکا یوسفی نیز توانستند به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کنند.


برگزیدگان در بخش مقالات علمی و پژوهشی
در بخش مقالات پژوهشی نیز دانش آموزان پس از ارزیابی های صورت گرفته توانستند در دو مقطع اول و دوم متوسطه خوش بدرخشند. 
در دوره اول متوسطه الینا مهدیخانی، "دریا وفایی، ملیکا غنچی و الناز معصومی" همچنین فاطمه و زهرا منصور سمائی  به ترتیب مقام اول تا سوم را از آن خود کردند.
در همین بخش در دوره دوم متوسطه مبینا مقدسی مقام اول را به خود اختصاص داد.


برگزیدگان بخش ابداعات و اختراعات 
در این بخش جذاب و پر ایده فربد فاطمیان و مهدی علی اصغر زاده مقام نخست محمد و بهروز ریاحی مقام دوم و مهدی فتحی پور به همراه پرهام اویسی مقام سوم و همچنین حجت حسنی و سید حسین طباطباییمقام سوم را از آن خود کردند.


برگزیدگان بخش کاریکاتور 
در این بخش نگار غریب، فاطمه اسکندری و صدف گلشنی به ترتیب رتیه اول تا سوم را از آن خود کردند.


برگزیدگان بخش ماکت
برگزیدگان در دوره اول متوسطه علی احمدی، ابراهیم تاک و محمد صادق نظری و ارسلان مریدی رتبه اول تا سوم را از آن خود کردند و در بخش دوره دوم متوسطه پریسا داود بیگی و زهرا زهدی رتبه اول و دوم را کسب کردند.


برگزیدگان بخش عکاسی 
فواد غلامشاهی کشکوئه، غزل مرادی ، نگار مصحف همپجنین کوثر قادری به ترتیب رتبه اول تا سوم را در مقطع دوره دوم متوسطه  از آن خود کردند. همجنین در دوره اول متوسطه علیرضا حزنی، فائزه خدا بخشی اقدام و محمد مهدی سایرا غیومی مقام اول تا سوم را در مقطع اول دوره متوسطه کسب کردند. 
و اما بخش آخر فيلم کوتاه که در این بخش مهدیه ضیائی مهر مهسا صالحی سحر مختاری مقام اول و سپهر سعیدی و علی نیازی مقام دوم همجنین سپیده سارا شیدی مقام سوم را از آن خود کردند.  


١٥:٢١ - 1396/08/10    /    شماره : ٢٨٥٣١    /    تعداد نمایش : ١٣٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج




©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir