خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
[فراموشی کلمه عبور]
صفحه اصلی > آرشیوها > آرشیو اخبار داخل منو برگه ای 
اخبار > برگزيدگان سومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت معرفی شدند


  چاپ        ارسال به دوست

در اختتامیه سومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت؛

برگزيدگان سومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت معرفی شدند

 

در مراسم اختتاميه سومين جشنواره ملي دريا مسير پيشرفت از برگزيدگان بخش‌های مختلف همچون شناوری‌های سطحي و زیرسطحی دانش‌آموزی، جكت نفتي سازه ماكاروني، شناورهاي هوشمند، ربات های زیردریایی (ROV) و ايده بازار در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجويي تقدير شد. 

 

در اين مراسم جوايز در بخش جكت هاي نفتي در مقطع متوسطه اول به تیم سهام خيام، تیم نوآور ٢ و تیم شايسته ٢ اهدا شد و نامبردگان به ترتيب مقام اول تا سوم رو از آن خود كردند.

همچنين در همين بخش در دوره متوسطه دوم دخترانه تیم پايدار ، تیم one direction و تيم زهرا٣ به ترتيب مقام اول تا سوم را كسب كردند. و اما در مقطع متوسط اول پسرانه تيم انديشه پويا ٩ و تيم انديشه پويا ١٠ ، همچنين تيم خلاق( f6-c) و تيم سالكان زهرا از تیم‌های برگزيده بودند كه از آن‌ها تقدير شد. 

 

شناورهاي هوشمند از ديگر بخش‌های جذاب در اين جشنواره بود كه در اين بخش تيم علوم و تحقيقات از دانشگاه آزاد واحد علوم تحقيقات و تيم شهيد ستار محمودي از دانشگاه امام خامنه‌ای‌ همچنين تيم شهيد رودكي از دانشگاه امام خامنه‌ای‌ مقام كسب كردند و از آن‌ها در مراسم اختتاميه تقدير شد. 

در بخش ربات های زیر دریایی (ROV) نیز تیم MRL از دانشگاه آزاد قزوین مقام اول، تیم آرتمیا از دانشگاه صنعتی قم مقام دوم و تیم کاوش از دانشگاه صنعتی شریف مقام سوم را کسب کردند و از آن ها تقدیر به عمل آمد.

مسابقات ايده بازار در مقطع دانش جويي از ديگر بخش‌های جذاب اين جشنواره بود كه در اين بخش نيز نورا برزكار، علي امیرزاده و هادي توحيدي و عرفان حسيني به ترتيب مقام اول تا سوم رو از آن خود كردند. اين مسابقات بخش دانش‌آموزی نيز داشت كه در اين بخش هستي شکار یار، مهدي فتحي پور و مهدي گودرزي املشي نيز مقام اوردند و در اين مراسم نيز از آن‌ها تقدير شد. 

در بخش مسابقات شناورهاي كنترل از راه دور در بخش دانش‌آموزی محمد سعيد آقايي، آروين هايراپت يانس و هدي رحماني دوست و سيد فرزين آسيايي به‌عنوان برگزيدگان اين بخش معرفي شدند. 

و در آخر در بخش شناورهاي زیرسطحی دانش آموزان هدي رحماني دوست، حسين بابكي و محمد معين مساحي به ترتيب مقام اول تا سوم را از آن خود كردند. 


١٢:١٠ - 1396/08/13    /    شماره : ٢٨٥٨٣    /    تعداد نمایش : ٩٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج




©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir