خدمات الکترونیک
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت]
[فراموشی کلمه عبور]
صفحه اصلی > حمایت‌ها و تسهیلات > حمایت از چاپ مقالات ISI در مجلات برتر 
حمایت از چاپ مقالات ISI در مجلات برتر

 

حمایت از چاپ مقالات ISI در مجلات برتر حوزه مهندسی دریا

مشمولین حمایت

با هدف ارتقای کیفیت مقالات ISI و توسعه فعالیت‌های پژوهشی در حوزه مهندسی دریا، از مقالات چاپ‌شده که با نام جمهوری اسلامی ایران در مجلات با کیفیت Q1 و Q2 (طبق نظام رتبه بندی سایماگو) در حوزه مهندسی دریا (Ocean engineering) ثبت شده، حمایت می‌شود. این مقالات پس از بررسی و تأیید ارتباط آن با حوزه مهندسی دریا مشمول دریافت حمایت تشویقی خواهند شد. فقط مقالاتی بررسی می‌شوند که بیش از یک سال از تاریخ چاپ نهایی آن‌ها نگذشته باشد و مبنای زمانی، زمان چاپ نهایی مقاله خواهد بود. همچنين مقالات بايد در مجلاتي که براي چاپ مقالات هزينه دريافت مي‌کنند، منتشر نشده باشد.

نحوه ارائه درخواست حمایت

درخواست حمایت بایستی توسط نویسنده مسئول و یا یکی از نویسندگان با به همراه داشتن تأییدیه از نویسنده مسئول مقاله به ستاد ارائه شود. برای ثبت درخواست، فایل PDF مقاله چاپ‌شده در سربرگ مجله و لینک مقاله در سایت مجله مورد نیاز است.

روش و مقدار حمایت

میزان حمایت برای مقالات چاپ‌شده در مجلات با کیفیت Q1، 15 میلیون ریال و برای مقالات چاپ‌شده در مجلات با کیفیت Q2، 10 میلیون ریال خواهد بود. مبلغ حمایتی با توجه به کیفیت مقاله و تأیید ارتباط موضوعی با حوزه مهندسی دریا به حساب درخواست کننده واریز می‌گردد. تقسیم مبلغ حمایت تشویقی بر عهده درخواست کننده مطابق جدول زیر می­باشد. در صورتیکه اساتید راهنمای دانشجو بیش از یک نفر باشند، سهم استاد راهنمای اول مطابق سهم استاد راهنما و سهم سایر  اساتید راهنما مطابق سهم سایر نویسندگان خواهد بود. نحوه تقسیم مبالغ حمایت تشویقی در صورتیکه رابطه بین هیچ یک از نویسندگان از نوع استاد راهنما و دانشجو نباشد، بصورت مساوی خواهد بود.

 

تعداد نویسندگان

سهم دانشجو

سهم استاد راهنما

سهم سایر نویسندگان

دو نویسنده

50 درصد

50 درصد

-

سه نویسنده

40 درصد

40 درصد

20 درصد

چهار نویسنده و بالاتر

35 درصد

35 درصد

به نسبت مساوی

 

 

   دانلود : چاپ_مقالات_در_مجلات_برتر.pdf           حجم فایل 274 KB
   دانلود : form-isi-article.docx           حجم فایل 202 KB
©تمامی حقوق متعلق به این سایت و برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محفوظ می باشد.www.isti.ir